Заслужаваха ли Юнайтед титлата
#1 Removed user 09.04.2013 00:02
Radioactive reptiles
93 Posts

:)

#2 Removed user 09.04.2013 08:33
Black thunder
148 Posts

Ми те още не са я взели на 100% :) , но като цяло да.Вчерашния мач им беше слаб. Може би Х щеше да е най-честен , но в нападение си бяха слаби.Все пак са 12 точки пред Сити

#3 FC United 09.04.2013 09:50
FC United
854 Posts
Since 04.06.2007

Бях дигурен че няма да вземем мача,просто ни липсваше мотивация.Нека не забравяме че мача на Итихад завърши с победа на Ман Юн.

#4 Removed user 09.04.2013 14:19
Red lasers
1030 Posts

Английското първенство е супер-слабо в момента .... факта че такъв смешен Юнайтед е шампион е показателен ....

Без участници в 1/4 финалите на ШЛ

Челси за Купата на Уефа ... какво да го говорим още

Скоро и френското първенство ще е по-силно , а Испанското , Италианското и Германскоо няма да ги коментираме те вече са ;)

#5 Removed user 09.04.2013 14:57
Radioactive reptiles
93 Posts

няма нищо вярно в това което каза :|

#6 Removed user 09.04.2013 15:00
Red lasers
1030 Posts

Хич даже .... вече ви отстраняват отбори като Базел и Атлетико Билбао .. ама карай да върви .... няма нищо вярно нали

Щом са станали значи са заслужили ;)

#7 Removed user 09.04.2013 15:13
Red scorpions
662 Posts

Юнайтед е напълно заслужен шампион с постоянна игра през целият сезон....

Ето че хейтъра THE SAINTS пак се обади неподготвен.
Знаем за твоята прослувута ненавист към най-големия спортен клуб в Света - МЮ, но спри да се излагаш бе мамин!
Английското било супер слабо, Юнайтед бил смешен...това само хейтър и комплексар може да го каже.
Все пак все още действащия носител на ШЛ е от Англия, и победи като гост Байерн!
Все пак фаворита за ШЛ този сезон - Реал Мадрид беше надигран и в 2та мача от "смешния" Юнайтед ..та се наложи дори самия Мауриньо да го признава след мача, че по-добрият отбор е отпаднал... Дори твоя любим Арсенал надигра Байерн в реванша и се наложи баварците да пазят топката до страничната линия последните 5 минути.
Ти драги ми смехурко си се доказал като некомпетентен на тема футбол, както в реалния футболен свят, така и тук във виртуалния! Поне недей да обиждаш постоянно колегите си тук и клубовете, които подържат! Можеш да си запазиш омразата , която таиш към Юнайтед за себе си, без да изливаш пумия при всеки удобен случай.

#8 Removed user 09.04.2013 15:47
Red lasers
1030 Posts

Кво ходиш след мене се едно си ми син и се обясняваш .. и си оспамил форума на групата ми ... блокирал съм те навсякъде дещо може и пак се влачиш след мене .... жалък си и смешен ... тръгнал да ми държи сметка в коя тема ще пиша ...

Действащия Шампион беше смазан то Атлетико , ама не Билбао дето ви разпори вас , а от другия дето е 3ти Мадрид

Сега Действашия Шампион рита там дето вие ритахте до скоро в Уефа ....

Бягай да мизерстваш за 200к сополанко дребнав ...

Продай и ти някой играч като Орела да имаш за Цигарки - философе

#9 Removed user 09.04.2013 16:14
Red scorpions
662 Posts

:D :D :D аз съм се влачил след него... Та ти живееш заради мен бе! Ти ме преследваш само... Дал съм ти скайп, фб, телефон ... Като искаш да ми кажеш нещо пиши там... А не по форума, групата ми, коментарите под мачовете и т.н.т . Престани да се дразниш с хората и да завиждаш... За обидите знаем че нрможеш, така са те възпитали! Но се надявам админа да те накажевече за всички псувни ,че ставаш нагъл!

#10 Removed user 09.04.2013 16:15
Red lasers
1030 Posts

Влачиш се , то си личи - аз пиша някъде и ти след мене ... кредити нямам за измекярене :D , ходи на друго място търси кирии(~)